09.09.2020/16:41

Circle K rozpoczęło promocję z Minionkami

Od 9 września na stacjach Circle K przy tankowaniu lub zakupach na stacji można otrzymać magnetyczne naklejki i znaczki, umożliwiające zebranie drużyny Minionków – unikalnej kolekcji maskotek i szklanek w promocyjnej cenie. Akcja potrwa do 9 grudnia.

Kolejna część Minionków pojawi się w kinach dopiero w przyszłym roku, jednak już teraz w domach klientów Circle K zagościć mogą nieokiełznani agenci do zadań specjalnych. Kampania promocyjna trwa od 9 września do 9 grudnia (lub do wyczerpania zapasów) na stacjach paliw Circle K w całej Polsce. Szczegóły promocji i jej regulamin można znaleźć na stronie Circle K lub porozmawiać  o niej z chatbotem.

- Powrót do szkoły i obowiązków zawodowych po wakacyjnej przerwie bywa trudny. Humor naszych klientów poprawić może unikalna kolekcja Minionków, która już jest dostępna na stacjach Circle K. Warto skorzystać z promocji i zebrać wszystkie magnetyczne naklejki i znaczki niezbędne do zdobycia fantastycznej kolekcji maskotek oraz szklanek z postaciami Minionków, uwielbianych na całym świecie. Dla uczestników programu lojalnościowego Circle K Extra Club przygotowaliśmy specjalne warunki promocji, umożliwiające szybsze zebranie kolekcji – mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska.

Jak zdobyć Minionki? Naklejkę magnetyczną i znaczek z wizerunkiem Minionka można otrzymać za zatankowanie minimum 25 litrów dowolnego paliwa oraz za zakupy w sklepie o wartości minimum 15 PLN. Przy tankowaniu paliw premium – milesPLUS – można otrzymać dwie naklejki i dwa znaczki. Tankowanie i zakupy sumują się, co oznacza, że przy jednej wizycie na stacji można otrzymać nawet trzy naklejki i trzy znaczki. Osoby, które zgromadzą sześć znaczków (lub pięć, w przypadku Uczestników Circle K Extra Club) mogą zakupić pluszową maskotkę lub szklankę z rabatem nawet do 69 proc.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także