05.06.2019/12:02

Circle K testuje nowy koncept sklepu na stacji. Przez rok wdroży go w 40 lokalizacjach [GALERIA]

Sieć Circle K opracowała zupełnie nowy koncept sklepu przystacyjnego i rozpoczęła jego testy na rynku. W ramach pilotażu, zmodernizowane stacje ruszyły w sześciu lokalizacjach: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Stalowej Woli, Międzyzdrojach, Wieluniu i Aleksandrowie Łódzkim.

Najnowszy koncept stacji to przede wszystkim zmiana wystroju, ale także rozszerzenie oferty gastronomicznej i większa przestrzeń do odpoczynku dla gości. Do końca kwietnia 2020 roku Circle K planuje wdrożenie zmian na 40 stacjach w Polsce.

- Nowa koncepcja stacji Circle K to udane połączenie elementów najlepszych praktyk, które już przetestowaliśmy w kilku krajach skandynawskich i bałtyckich. Jednocześnie jest to kolejny krok w konsekwentnym rozwoju sieci stacji, a oferta nowego konceptu jest dostępna także dla partnerów franczyzowych. Jesteśmy pewni, że nasi klienci w Polsce docenią zarówno nową ofertę gastronomiczną, jak i nowy wystrój oraz większą przestrzeń do odpoczynku – mówi cytowany w komunikacie Michał Ciszek, prezes Circle K Polska.

Renowacja sklepu to zmiana aranżacji wnętrza oraz więcej przestrzeni dla gości, którzy zachcą zatrzymać się chwilę dłużej. Projekt to wspólna propozycja norweskiej projektantki Niny Kristofferson oraz pomysłów dostarczonych przez pracowników Circle K.

Dominującym kolorem jest czerń, a towarzyszą jej ciepły jesion, ciemna cegła oraz czerwone, białe i pomarańczowe pasy na ścianach nawiązujące do kolorystyki marki. Całości dopełniają lampy w kształcie okręgów rzucające światło o ciepłej barwie. Przestrzeń dla gości została wyposażona w mniejsze stoliki, wygodne kanapy oraz wysokie krzesła i stoły. Udostępniono także bezpłatne WiFi.

Nowa oferta to z kolei szeroki wybór świeżych, przyrządzanych na miejscu kanapek i wrapów, wysokiej jakości soczyste burgery i wrapoburgery, czy kanapki z szarpaną wołowiną, a w przyszłości także dania meksykańskie.

Firma Circle K Polska prowadzi w naszym kraju sieć 353 stacji paliw.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • PracujeToWiem 06.06.2019

    Żałosna firma chwali się jak to modernizuje stację a na zmianie w nocy potrafi być tylko jedna osoba .Śmiech na sali a nie firma

  • Diego 06.06.2019

    No i co w tym nowego?? od dobrych kilku lat jest jedno i to samo na stacjach. w dodatku drogo, nawet w centrum miasta. Sztuczny marketing tylko robicie...

  • Han solo 06.06.2019

    Ha ha i to wszystko będzie przyrządzać jeden pracownik na całej stacji w przerwie między obsługą Lotto, myciem kibli i przyjęciem dostaw towaru :-) Jak możecie zadbać o klientów skoro nie dbacie o własnych pracowników?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.