06.12.2016/13:30

Co kupią w tym roku Polacy na święta?

Prezenty świąteczne lubi kupować większość Polaków (77 proc.). Pod świąteczne drzewka trafią przede wszystkim zabawki dla dzieci, perfumy i kosmetyki. Ponad połowa Polaków na upominki planuje w tym roku wydać ponad 300 zł - wynika z badania przeprowadzonego przez agencję badawczą Maison&Partners na zlecenie Fundacji na rzecz reputacji marki „Premium Brand”.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • kamila 19.12.2016

    Ostatnio czytałam wyniki innego badania, dotyczyło ono świątecznych zakupów Europejczyków. Co ciekawe, najwięcej (w sensie w stosunku do dochodów) na świąteczne zakupy wydają Niemcy, a za nimi Litwini i Estończycy. Najmniej Norwegowie. W przypadku Polaków to 1121 zł to dość duża kwota wg mnie.

  • alan 07.12.2016

    W tym roku dla żony lokówka i suszarka, a dla rodziców od dawna upatrzony Philips z androidem i ambilightem. Nie wiem czy będą używać, ale mi się podoba :)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.