24.06.2020/13:28

Co trzeci sklep Piotr i Paweł przeszedł już rebranding na Spar

Już ponad 35 proc. sklepów wchodzących w skład Piotra i Pawła zmieniło nazwę na Spar lub Eurospar - poinformował operator sieci. To oznacza, że rebrandingiem objęto już co najmniej 20 spośród ok. 60 placówek, jakie działały w chwili, gdy kontrolę nad firmą przejęło Spar Group.

Najnowsza zmiana szyldu dokonała się 23 czerwca w Warszawie. Na Tarchominie przy ul. Ćmielowskiej w miejscu Piotra i Pawła ruszył Eurospar. Placówka ma niemal 1,6 tys. mkw. sali sprzedaży. Na parkingu placówki pojawiły się miejsca dedykowane usłudze Spar Drive, gdzie można odebrać zamówienie złożone przez internet. Ponadto sieć oferuje dowóz zakupów ze sklepu do domu (zakupy przez e-spar.com.pl).

- Proces rozwoju sieci sklepów Spar jest dynamiczny. Udało nam się utrzymać pracę w tempie założonym w naszym harmonogramie, pomimo ogromnego wpływu pandemii COVID-19 na rynek handlu - mówi cytowany w komunikacie Rob Philipson, członek zarządu Spar Group.

Proces rebrandingu sklepów Piotr i Paweł, rozpoczęty na jesieni 2019 r. zaplanowany jest na cały 2020 rok.

Wasz Sklep Spar, spółka zależna Spar Group, to operator zarządzający siecią już ponad 220 placówek w naszym kraju (wliczając w to punkty Piotra i Pawła przed rebrandingiem). Firma zakłada rozwój w Polsce o minimum 50 sklepów rocznie.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • gość58 24.06.2020

    Dwa sklepy PiP będą zamknięte i nie będzie tam Spara,jeden w Białymstoku i Targówku ale otworzą w Inowrocławiu .

  • Obserwator 24.06.2020

    I obrotu spadły o 20-30% taki to rembrending.
    Ale jak siecią zarządzają spec od wyłożenia PIP i BacPola to co się dziwić.Towaru nie ma cenny jak w Pewexie...hihihi Będzie strata ze 200 baniek za 2020 gratuluje inwestora zmysłu biznesu

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.