13.11.2018/10:53

Coca-Cola chce wejść na rynek energetyków z własną linią "Coca-Cola Energy"

Coca-Cola przymierza się do wypuszczenia na rynek własnej linii napojów energetyzujących "Coca-Cola Energy". Zamiar potwierdził rzecznik koncernu w programie telewizyjnym Today.

Rzecznik firmy potwierdził w programie USA Today, że napoje będą produkowane z wykorzystaniem kofeiny pochodzenia naturalnego oraz guarany. Rozważane jest także wprowadzenie wariantu bez cukru.

Data premiery nowej linii produktowej “Coca-Cola Energy” nie została jeszcze wyznaczona, ponieważ koncern jest w trakcie arbitrażu z firmą Monster Energy, z którą Coca-Cola współpracuje od 2015 r. Zgodnie z zapowiedzią rzecznika prasowego Coca-Coli, szczegóły dotyczące wprowadzenia na rynek własnych energetyków zostaną ustalone zaraz po tym, jak firma dostanie zgodę na sprzedaż produktów, które będą konkurować z napojami Monstera.

Źródło: usatoday.com

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.