28.06.2018/08:29

Colian bez reprezentanta w nadzorze Vistuli

Spożywczy gigant, firma Colian, została pominięta przez akcjonariuszy przy ustalaniu rady nadzorczej spółki Vistula - pisze Puls Biznesu. Stało się to pomimo zwiększenia zaangażowania w przedsiębiorstwo.

Colian posiada obecnie ponda 7,5 proc. udziałów w Vistuli. Rok temu było to 6,5 proc. Firma, mimo że posiada więcej akcji niż np. Quercus TFI, nie mogła jednak obsadzić jednego miejsca w radzie nadzorczej Vistuli. Quercus takiego reprezentanta będzie posiadał.

Jak podaje Puls Biznesu, Colian od dawna ma ambicję stworzenia dużej grupy modowo-spożywczej. Do tej pory w praktyce nie udało się dokonać przejęcia. Firma nie zdobyła miejsca w radzie nadzorczej także w ubiegłym roku.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Marek 24.07.2018

    Cichy by się przydał, ten to jak czołg szedł, wkręcił by się już dawno. Dziwić się nie można ostrożności po tych dzikich przejęciach......

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.