07.04.2017/13:11

Coraz bliżej końca Alma Market! PKO BP i Benus składają wnioski o ogłoszenie upadłości

Firmy PKO BP i Benus – które są wierzycielami spółki Alma Market złożyły w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych dwóch uproszczonych wniosków o ogłoszenie upadłości spółki.

Postanowieniami z dnia 27 marca 2017 r. i 31 marca 2017 r. krakowski sąd wydał postanowienia o wstrzymaniu rozpoznania tych wniosków do czasu uprawomocnienia się postanowienia o umorzeniu postępowania restrukturyzacyjnego toczącego się wobec spółki.

Warto przypomnieć, że już połowie lutego tego roku władze spółki Alma Market złożyły w sądzie uproszczony wniosek o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku. Wcześniej spółka informowała o postanowieniu sądu o umorzeniu postępowania sanacyjnego.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.