26.10.2020/09:58

Czeka nas pełny lockdown? Handel obawia się powtórki z wiosny

Ograniczenie handlu w galeriach do sklepów spożywczych i aptek, zaostrzenie limitów klientów w sklepach, zamknięcie ludzi (klientów) w domach... Czy taki scenariusz, znany z wiosny, czeka nas już niebawem? Przed nami kluczowy tydzień, który zadecyduje o tym, czy rząd wprowadzi ponowny lockdown gospodarki, czy może tak drastyczne środki, przynajmniej na razie, nie będą konieczne.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • george 15.12.2020

  Plan globalistów jest prosty,wszystko ma upaść,ludzie maja być zależni od rządu światowego i korporacji. Własność prywatna zostanie zlikwidowana.

 • Komuno - wróć? 27.10.2020

  Czynsze odgórnie? Ale centralne sterowanie i ceny urzędowe już były!

 • Pracodawca 26.10.2020

  Już mamy lockdown, tylko nieoficjalny, bo klientów w galeriach brak. Miałbym więcej klientów, gdybym prowadził osiedlowy warzywniak. Sklepy generują straty ( odzież). Handlowe niedziele nie są potrzebne. Zwiększą nam jedynie koszty. Jeżeli klientów nie mamy w tygodniu nie przyjdą też w niedziele!!! Czynsze muszą być uregulowane odgórnie, bo nie tylko my zbankrutujemy ale też doprowadzimy do nędzy naszych pracowników. Skąd wezmę pieniądze na wypłaty? Sprzedam samochód, mieszkanie, zostanę dziadem zatrudniającym pracowników?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także