01.04.2020/12:16

Czy epidemia koronawirusa przekreśli plany inwestycyjne sieci detalicznych? [EKSPERCI]

Epidemia koronawirusa dopiero się rozwija i jej długofalowych skutków gospodarczych nie sposób przewidzieć. Jednak już dzisiaj eksperci, zapytani przez portal wiadomoscihandlowe.pl, nie mają wątpliwości, że sieci detaliczne będą musiały znacznie zrewidować swoje plany inwestycyjne. Należy się spodziewać zmniejszenia skali otwarć nowych placówek i modernizacji istniejących. Wzrosnąć mogą za to inwestycje w kanał online. Po kryzysie pojawią się ciekawe możliwości fuzji i przejęć.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Online Lover 01.04.2020

    Online w food nie manie mail I nie będzie mial większego znaczenia. Fakt zwielokrotnienia popytu (co naturalne w obecnej sytuacji) nie wiele zmienia. Na tym nie da nie zarabiać pieniędzy. Wszyscy operatorzy food online dopłacają do tego interesu...a oczekiwanie na dostawę 2 tygodnie, tez nie pomaga zwiekszeniu liczby Klientów i saturacji, nawet na obszarach wielkomiejskich.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.