03.07.2018/07:54

Czy można połączyć ogień z wodą? Dowiesz się na Kongresie Alkohole i Napoje 2018

Whisky z colą, piwo z sokiem... Nie ulega wątpliwości, że alkohole mają sporo wspólnego z napojami. O perspektywach rozwoju obu tych branż rozmawiać będziemy już 19 września w Renaissance Warsaw Airport Hotel podczas Kongresu Alkohole i Napoje 2018. Nie może Cię tam zabraknąć!

W całodniowym wydarzeniu, które obejmie prelekcje, debaty, część wystawienniczą, a także spotkania typu business mixer, wezmą udział osoby na co dzień związane z segmentami napojów bezalkoholowych i alkoholowych. O szansach, wyzwaniach, ale i problemach, które stoją przed tymi segmentami, porozmawiamy w gronie branżowych ekspertów. Tematów do dyskusji nie brakuje, bo zarówno w branży napojowej, jak i alkoholowej dużo się ostatnio dzieje: zmieniają się preferencje konsumentów, przepisy prawa, dostępność produktów...

Organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze (wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl) Kongres Alkohole i Napoje 2018 to jedyne tego typu spotkanie poświęcone w pełni branży alkoholowej i napojowej, łączące ze sobą kluczowych graczy wpływających na rozwój rynku:
- producentów, dystrybutorów i eksporterów alkoholi i napojów
- menadżerów zarządzających i kupców decydujących o zakupach do sieci handlowych
- dostawców usług i rozwiązań dla producentów alkoholi i napojów oraz dla handlu

>> KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES ALKOHOLE I NAPOJE 2018 <<

KAiN 2018 dostarczy unikalnej wiedzy rynkowej i umożliwi wymianę doświadczeń między
wszystkimi uczestnikami rynku. Skorzystaj z wielu możliwości!
- Prelekcje ekspertów na temat cen surowców, trendów i czynników kształtujących rynek alkoholi i napojów, perspektyw rozwoju poszczególnych segmentów, strategii produktowych.
- Porady z zakresu polityki produktowej sieci handlowych, rozwijania eksportu, reklamy i marketingu, dostosowywania się do nowych i dopiero planowanych regulacji prawnych.
- Networking – indywidualne spotkania biznesowe, odbywające się w formule face‑to‑face.
Rozmowy i konsultacje z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach.
- Targi TOP-produktów i usług

W tegorocznej edycji weźmie udział ok. 250 osób, z czego ok. 40 proc. stanowić będą reprezentanci firm produkujących napoje i alkohole lub dostarczających usługi dla tych branż, a pozostałe 60 proc. - przedstawiciele sieci handlowych i hurtowni.

Dlaczego warto?
- Gwarantowana obecność najważniejszych osób (menadżerów i TOP menadżerów) z polskich spożywczych sieci handlowych wszystkich formatów i hurtowni, a także przedstawicieli wiodących producentów napojów alkoholowych i bezalkoholowych
- Możliwość atrakcyjnej, bezpośredniej prezentacji produktów i usług uczestnikom prestiżowego
Kongresu (Targi TOP produktów)
- Możliwość bezpośrednich spotkań biznesowych z kupcami

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.