04.06.2022/16:26

Czy Żabka zyska w Polsce konkurenta? - Subiektywny Przegląd Tygodnia

Żabce rośnie konkurencja w formacie convenience. W projekcie ustawy o systemie kaucyjnym pojawiają się zmiany. Ofensywa reklamowa Shopee trwa i... naprawdę sporo kosztuje.

Sieć ODiDO należąca do MAKRO Polska ma ambitne plany rozwoju w naszym kraju. Mocno stawia na rozwój w kanale convenience, zdominowanym obecnie przez Żabkę. Czy plany zwiększenia liczby sklepów i rozwój nowego konceptu sklepu sprawią, że ODiDO zagrozi liderowi?

Zmiany w projekcie ustawy o systemie kaucyjnym. Już niebawem katalog odpadów opakowaniowych, które będzie można zwracać w sklepach, znacznie się poszerzy. We wciąż przygotowywanej ustawie dotyczącej wprowadzenia systemu kaucyjnego w naszym kraju właśnie pojawiły się nowe zmiany. Czego dotyczą?

Ofensywa reklamowa Shopee trwa, ale coraz więcej kosztuje. Platforma Shopee zyskuje nowych użytkowników i przyciąga rzesze Polaków na swój marketplace. Jednak aby niezwykle denerwujące reklamówki mogły dotrzeć do naszych domów w takich ilościach, niezbędne było wydanie dużej ilości pieniędzy. Jakiej konkretnie?

Słuchaj także w formie podcastu!

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także