09.12.2019/16:50

Czym będzie GK Specjał za lat 10 i więcej?

- Sądzę, że docelowo  Specjał stanie się zespołem centrów logistycznych zdolnych do obsługi bardzo szerokiego spektrum odbiorców na terenie całego kraju - mówi Krzysztof Tokarz, prezes Grupy Kapitałowej Specjał.

- Taka formuła funkcjonowania zakłada stworzenie perfekcyjnie działającego systemu dostaw charakteryzującego się doskonałym rozeznaniem potrzeb i oczekiwań klientów i możliwościami bardzo szybkiej ich realizacji. Będzie to więc forma usługi dla nowocześnie zorganizowanych sieci detalicznych, w tym franczyzowych, a także dla producentów i dostawców – wskazuje Krzysztof Tokarz.

Grupa Kapitałowa Specjał to obecnie niemal 9 tys. sklepów, które działają pod szyldami Nasz Sklep, Livio, czy Rabat Detal. Placówki obsługiwane są m.in. z 20 hurtowni działających na terenie całego kraju. Grupa prowadzi także działalność w segmencie usług ochrony osób i mienia, dystrybucji produktów leczniczych, sprzętu i urządzeń medycznych, a także finansów.

Źródło: Kwartalnik GK Specjał

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.