10.04.2020/11:34

David Cuenca szefem firmy logistycznej Chep Europe

Firma Chep ogłosiła zmianę na stanowisku zarządzającym pionem operacyjnym w Europie. W ramach grupy Brambles powołano Davida Cuencę do objęcia stanowiska prezesa Chep Europe z dniem 1 lipca 2020 roku. Zarządzający dotychczas działalnością biznesową w regionie Ameryki Łacińskiej David Cuenca na nowym stanowisku zastąpi dotychczasowego prezesa Chep Europe Michaela Pooleya, który zrezygnował z pełnienia obowiązków po ponad 17 latach współpracy.

– Mamy przyjemność ogłosić Davida naszym nowym prezesem spółki Chep Europe. Od czasu objęcia stanowiska prezesa Chep Latin America w lipcu 2018 roku, David wykonał znakomitą pracę kierując zespołem w okresie znaczących zmian w środowisku biznesowym, handlowym i kulturowym, umacniając przy tym relacje z kluczowymi klientami i motywując współpracowników. Zarówno klienci, jak i współpracownicy wysoką cenią jego kwalifikacje – komentuje Graham Chipchase, CEO firmy Brambles.

David Cuenca dołączył do Grupy Brambles w 2000 roku. W ciągu ostatnich kilku lat pełnił szereg funkcji kierowniczych, od Dyrektora Generalnego Chep Central Europe; Wiceprezesa i Krajowego Dyrektora Generalnego w Chep Spain and Portugal do Wiceprezesa Chep Southern Europe. David jest obywatelem Hiszpanii, ukończył studia biznesowe na Uniwersytecie w Barcelonie oraz program zarządzania ogólnego na IESE Business School.

– Cieszę się, że wracam do Chep Europe – będzie to dla mnie zaszczyt i przywilej kierować tak utalentowaną grupą pracowników i razem z nimi wspierać naszych klientów w obszarze dynamicznie zmieniających się łańcuchów dostaw. Pracując z wiodącymi klientami i partnerami biznesowymi dysponujemy bogatym portfolio produktów i usług. W oparciu o ten solidny fundament, wspólnie i z powodzeniem będziemy prowadzić Chep Europe ku przyszłości – zapewnia David Cuenca.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.