25.01.2021/11:37

Dawtona zaprasza do gry w… pomidora!

Dawtona już po raz czwarty zagra razem z Fundacją WOŚP. Z tej okazji do sprzedaży ponownie trafiła limitowana edycja Soku Pomidorowego Dawtona, która posiada specjalną etykietę, zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka.

Dawtona, czyli… pomidory!

Dawtona słynie z szerokiego portfolio w kategorii pomidorowej. Są to przede wszystkim koncentraty, przeciery i passaty, ale też i pomidory w puszce, w których to Dawtona jest niekwestionowanym liderem rynkowym. W 2020 r. w portfolio marki pojawiła się zupełnie nowa linia ketchupów – Ketchupy Dawtona Czysty Skład. Produkty te, zgodnie z nazwą, charakteryzują się prostym składem. Nie zawierają skrobi ani innych zagęstników, konserwantów i innych zbędnych dodatków. Nowa linia zastąpiła wszystkie dotychczasowe ketchupy tej marki.     

- Nowe ketchupy Dawtona Czysty Skład zdobywają rzeczywiście wiele pozytywnych opinii, zarówno od strony naszych Klientów, jak i samych Konsumentów. Cieszymy się, że możemy oferować tak doskonały jakościowo produkt, który jest też jednocześnie po prostu bardzo smaczny. To z pewnością jeden z powodów sukcesu rozwoju tej linii, ponieważ jej dystrybucja stale się powiększa – mówi Marek Bąk, Dyrektor Handlowy firmy Dawtona.     

Z okazji 29. Finału WOŚP na sklepowych półkach pojawi się ich limitowana edycja, z etykietami zaprojektowanymi przez Jurka Owsiaka. Produkty te dołączyły do programu „Policz się z cukrzycą”, dlatego na ich opakowaniach można znaleźć też specjalne informacje dla diabetyków. Warto zaznaczyć, że jednym z pięciu Ketchupów w tej linii jest Ketchup Dawtona Czysty Skład Bez Dodatku Cukru, który zgodnie z nazwą nie zawiera żadnego dodatku cukru. 

Zagraj z Orkiestrą w Pomidora!  

29. Finał WOŚP będzie z pewnością inny, niż wszystkie dotychczasowe. Na koncerty w tym roku Fundacja WOSP zaprasza do transmisji internetowej, zabraknie więc wspólnego częstowania się ciepłym czerwonym barszczem. Dlatego także Dawtona stawia na to, aby spotkać się razem w formie online. Dawtona, wspólnie z Fundacją WOŚP, przygotowała w związku z tym specjalną aktywację. Rok 2020 nie należał do najłatwiejszych, ale jest szansa, że rozpoczynający się rok 2021 będzie łatwiejszy i… weselszy! Dawtona zachęca, żeby zacząć go z uśmiechem na twarzy i zaprasza udziału w zabawie Zagraj z Orkiestrą w Pomidora. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, wraz z Jurkiem, czekają gotowi, żeby wszystkich… rozśmieszyć!  Ci, którym uda się przejść 10 rund i odpowiedzą na specjalne pytanie, mogą wziąć udział w konkursie i zawalczyć o wyjątkowe nagrody. Gra dostępna jest na stronie www.wpomidora.pl.

W ramach akcji powstała dedykowana platforma z grą online, która jest wspierana kampanią w telewizji i Internecie. Dodatkowo, kilka milionów TOP’owych produktów marki otrzymało nowe etykiety z grafiką informującą o Grze w Pomidora. Wprowadzone zostały również działania trade marketingowe, wraz z materiałami POS. 

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Woj Wojtka 26.01.2021

    A ja wrecz przeciwnie Wojtusiu! Anfang!

  • Wojtek 26.01.2021

    O nie-już nie kupię żadnego produktu Dawtona!! Nie daję na Owsiaka! Ende!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także