18.04.2017/16:32

Delikatesy Biedronka? Dyskonter uruchomił w Krakowie nietypowy sklep - fotogaleria

Biedronka na przełomie marca i kwietnia otworzyła w Krakowie sklep zupełnie niepodobny do jakiegokolwiek innego swojego obiektu. Sklep zlokalizowany jest przy Rynku Głównym, w Pałacu Spiskim, którego historia sięga XV wieku. Placówka wyróżnia się na tle innych Biedronek specjalnie przygotowaną identyfikacją wizualną, a także nieco zmodyfikowanym asortymentem.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • leon 10.12.2020

  biedronka oszukuje jeżeli chodzi o kraj pochodzenia towaru.początek kodu na opakowaniu powinien się zaczynać od 590.podają że produkt polski,a kody sa egzotyczne przykłady to sklępy w krakowie

 • ble 20.04.2017

  Alma pozamiatana, Piotr i Paweł radzi sobie tak sobie i zauważyli lukę na rynku i znowu dostawy musza sfinansować rozwój tym razem swój koniec

 • Krakus 19.04.2017

  O w mordę! Teraz kolej na uruchomienie Biedy w Magistracie Krakowskim. Pecunia non olet!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.