01.12.2016/10:37

Delikatesy Centrum z płatnościami mobilnymi Android Pay

Delikatesy Centrum umożliwiła swoim klientom korzystanie z płatności mobilnych Android Pay. Dzięki współpracy z Google, nowa usługa jest dostępna w zarządzanej przez Grupę Eurocash sieci franczyzowej, obejmującej ponad 1000 placówek na terenie całego kraju.

Android Pay to aplikacja umożliwiająca łatwe, szybkie i przede wszystkim bezpieczne płatności bezgotówkowe za pomocą smartfona. Działa z urządzeniami wyposażonymi w technologię NFC z systemem operacyjnym Android w wersji KitKat 4.4 lub nowszej.

Uruchomienie tej formy płatności mobilnych w sieci sklepów Delikatesy Centrum jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania klientów, którzy coraz chętniej korzystają z płatności bezgotówkowych, w tym mobilnych.

– Jesteśmy jednym z pionierów we wdrażaniu nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, wyznaczając nowe standardy w branży handlowej w Polsce, która jest dopiero drugim krajem w Europie, gdzie udostępniono płatności Android Pay. Klienci oczekują od nas nie tylko szerokiej oferty produktowej, ale również najwyższej jakości obsługi i nowych udogodnień. W rozwijaniu nowoczesnych terminali i dogodnych sposobów płatności, wpiera nas spółka z Grupy Eurocash – PayUp. Liczymy, że przy współpracy z renomowanym partnerem, jakim jest firma Google zwiększymy komfort naszych klientów i skrócimy czas przeznaczony na robienie codziennych zakupów – powiedział Jan Domański, rzecznik prasowy Grupy Eurocash.

Grupa Eurocash to największa w Polsce firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają blisko 14 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep czy Gama.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.