28.10.2019/13:00

DESIGNATURE autorem nazwy, logotypu oraz linii opakowań Herbi Baby

Premium Rosa należąca do czeskiego koncernu KOFOLA, producent naturalnych przetworów z owoców i ziół wprowadził do sprzedaży linię naturalnych herbatek ziołowych Herbi Baby.

Za kreację nazwy, logotypu oraz linii opakowań odpowiada studio DESIGNATURE. Herbi Baby to siedem odpowiednio skomponowanych naturalnych mieszanek ziół i owoców: spokojny sen, spokojny brzuszek, przeziębienie, ziołowa, z rokitnikiem, dla kobiet w ciąży, dla kobiet karmiących.

W ramach zlecenia DESIGNATURE zaprojektowało również materiały POS dla linii nowych produktów. Jest to kolejne zlecenie zrealizowane dla Premium Rosa przez DESIGNATURE. Wcześniej studio zaprojektowało logotyp oraz opakowania dla linii napojów funkcjonalnych antidotum, których receptury powstały we współpracy z Instytutem Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego w Warszawie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.