31.08.2020/14:19

Deweloper Galerii Północnej z nowym szefem na Polskę

Spółka GTC wybrała Grzegorza Strutyńskiego na nowego Country Managera. Menedżer będzie odpowiadał za całość działań prowadzonych w Polsce.

Grzegorz Strutyński, Country Manager GTC na Polskę (fot. materiały prasowe)

Przed dołączeniem do GTC, Strutyński był odpowiedzialny za działalność leasingową, zarządzanie aktywami, marketing oraz zarządzanie projektami w Globalworth jako Commercial Director Poland. Wcześniej przez pięć lat zajmował stanowiska dyrektora handlowego i członka zarządu w HB Reavis Poland, zarządzając działami leasingu, marketingu i innych zadań komercyjnych, a także współpracując z zespołami ds. przejęć i dezinwestycji przy nowych projektach i sprzedaży budynków biurowych.

Strutyński zdobył również bogate doświadczenie zawodowe  w trakcie 9 lat pracy w Skanska w Warszawie i Budapeszcie na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla.

W portfolio GTC znajdują się takie projekty, jak m.in. warszawskie Galeria Północna i Galeria Mokotów (ten drugi obiekt został sprzedany), a także Galeria Jurajska w Częstochowie. Jedną z zaplanowanych dopiero inwestycji są Zielone Tarasy w warszawskim Miasteczku Wilanów.

Firma, oprócz Polski, obecna jest także w Bułgarii, Chorwacji, Rumunii, Serbii i na Węgrzech.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także