24.06.2020/15:10

Izabela Biadała członkiem zarządu Dino Polska

Spółka Dino Polska poinformowała, że 24 czerwca jej rada nadzorcza podjęła uchwałę o powołaniu Izabeli Biadały na stanowisko członka zarządu. Menedżerka związana jest z polską siecią od 2002 r.

Biadała w latach 2002-2011 zajmowała stanowiska w obszarze administracji, logistyki i księgowości. Od 2011 roku pełni w spółce funkcje kierownicze. W latach 2011-2019 kierowała Działem Zarządzania Bazą Danych, a w jego ramach była odpowiedzialna m.in. za wdrożenie informatycznego systemu sprzedaży w sieci marketów Dino.

W listopadzie 2019 roku objęła stanowisko dyrektora administracji, a następnie, w marcu 2020 roku, funkcję dyrektora operacyjno-administracyjnego. W jej ramach nadzoruje działy administracji, IT, logistyki, ochrony i BHP oraz jest odpowiedzialna za obszar rekrutacji pracowników centrali i centrów dystrybucyjnych Spółki.

Izabela Biadała posiada wykształcenie wyższe. Ukończyła zarządzanie w zakresie finansów i rachunkowości na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.