08.03.2017/13:13

Dni Francuskie w E.Leclerc - promocja tematyczna

Od 7 do 12 marca w E.Leclerc trwają Dni Francuskie. W ofercie promocyjnej pojawią się wyroby niecodzienne na polskich stołach oraz dobrze znane polskim konsumentem. Pojawią się m.in. znane francuskie sery, wyroby mięsne słodycze i pieczywo.

Francuska sieć chce przyciągnąć klientów ofertą produktów cenionej na świecie i w Polsce kuchni francuskiej. W trakcie promocji na półkach hipermarketów pojawią się znane francuskie specjały. Wśród serów oprócz znanego u nas camemberta, będą także sery dojrzewające, jak Neufchatel czy Saint Agur. Wśród mięs klienci znajdą charakterystyczne dla kuchni francuskiej pasztety z kaczych wątróbek, a także wędliny przygotowane w charakterystyczny dla Francuzów sposób.

W ofercie pojawią się też słodycze czekoladowe i ciastka, m.in. gorzkie czekolady o wysokiej zawartości kakao oraz białe czekolady z dodatkami, a także popularne we Francji biszkopty.

Kolejny typowy dla kuchni znad Sekwany produkt ro sosy do mięs i sałatek. Sos beszamelowy czy sos winegret, które w E.Leclerc dostępne będą w wersji gotowej do użycia, to dodatki dobrze znane polskim smakoszom.

Nie zabraknie także wypieków, zarówno w wersji słodkiej jak i wytrawnej: croissanty, tarta ze szpinakiem i kozim serem, czy naleśniki bretońskie z mąki gryczanej to bardziej znane przykłady.

Stowarzyszenie E.Leclerc działa w Polsce od 1995. Obecnie E.Leclerc zatrudnia ponad 5000 pracowników w 45 sklepach znajdujących się w 41 miastach na terenie 16 województw. W roku 2016 sieć E.Leclerc osiągnęła obroty w wysokości 2,7 mld złotych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.