20.08.2020/17:38

Do czego służą maski? Do odebrania zamówienia w restauracji

Branża restauracyjna ma swoją odpowiedź na zapaść w tym segmencie rynku wywołanym pandemia koronawirusa. Na przykład dla Belgów i Luksemburczyków za pomocą maseczki można złożyć i odebrać zamówienie w Burger King. Choć to jednostkowa akcja, pozwala ona spojrzeć na nakaz noszenia maseczek z przymrużeniem oka.

Na akcję wykorzystania maseczek ochronnych wpadł Burger King, który rozdaje w Belgii i Luksemburgu niestandardowe maski z wydrukowanymi na nich zamówieniami. Kapmapnię realizuje we współpracy z paryską agencją reklamową Buzzman. 

Jak informuje biuro prasowe popularnej sieci restauracyjnej, faktem jest, że nakaz noszenia masek stają się normą. Ale po co zadowalać się prostym, zwykłym kawałkiem materiału, skoro maska może również śmiało nieść przesłanie?

„Aby zapewnić gościom bezpieczeństwo podczas pandemii, Burger King Belgium i Luxemburg stworzyły konkurs, w którym goście mogą dzielić się swoimi ulubionymi zamówieniami za pośrednictwem komentarzy na Facebooku i Instagramie. Firma wybierze niektóre z najzabawniejszych i najlepszych komentarzy, które zostaną wydrukowane na spersonalizowanych maseczkach z zamówieniem gościa. Dzięki temu klienci nie muszą nawet rozmawiać, podchodząc do lady lub okienka samochodowego”. 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także