17.01.2019/10:59

Dominik Branny, prezes Makro Polska: Dynamicznie rośniemy w obszarze dostaw

Dominik Branny, prezes zarządu Makro C&C Polska zapowiada, że wśród priorytetów na 2019 r. prowadzonej przez niego spółki jest konsekwentny rozwój wielokanałowego modelu sprzedaży, który doskonale się sprawdza w obecnych realiach rynkowych. Firma będzie także mocno walczyła utrzymanie wysokiej dynamiki działania i poprawę efektywności biznesu.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Paulina 13.09.2020

    Panie Szanowny Dominiku wymienić wszystkich kierowników, na młodych ambitnych którym chce się pracować jak zwykłym pracowniką i wtedy jest zespół bo wszyscy dają z siebie max a menedżerów na zwykłych pracowników i jest wzrost o 20% i tak samo z koordynatorami oni nic nie robią tylko siedzą a potem zwykły pracownik pracuję za trzech i idzie na l4.A koordynator udaję że jest zacharowany ściągnie sobie wózkiem widłowym dla siebie towar z półki do zamówienia niby zrobi jedno po chwili podejdzie do niego zwykły pracownik , ściągnąłbyś mi produkt bo nie ma na półce, koordynator delivery na to idź na dział ich proś a na dziale konserw, przecież wy macie na delivery wózkowych to niech wam ściągają...i tak właśnie wygląda jak koordynatorów jest za dużo wszyscy wszystko mają gdzieś. A ankieta jest nic nie warta jeśli stoi nad Tobą koordynator i Kierownik i proszą Cie daj odpowiedzi tak.. bo po co mamy Cię szkolić jeszcze raz....

  • gapcio 17.01.2019

    Wszystkim rosnie a sklepy zamykają ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.