28.03.2022/17:05

Donuty Ekipy Friza w sklepach Biedronka. Czy okażą się takim sukcesem jak lody Ekipy?

Donuty Ekipy trafiły do sklepów Biedronka. Wcześniej logiem popularnych youtuberów sygnowane były lody, które – z powodu umiejętnie poprowadzonej kampanii – okazały się hitem sprzedażowym. Czy kolorowe donuty dorównają im popularnością?

W strefie pieczywa w sklepach Biedronka pojawiły się donuty marki Dooti Donuts w papierowej foremce z logo Ekipy. To efekt współpracy marki należącej do firmy Stokson z grupą influencerów. Produkt dostępny jest na razie wyłącznie w sklepach Biedronka.

Pączki oblane niebieskim lukrem z kolorową posypką i fioletowym szlaczkiem sprzedawane są pojedynczo lub w opakowaniach zbiorczych (po 12 sztuk) w promocyjnych cenach. Jeden donut Ekipy kosztuje w Biedronce 2,69 zł, a w cenie promocyjnej – 2,39 zł.

Biedronka zachęca do zakupu donatów w paczkach nie tylko niższą ceną. W ostatniej gazetce sieci wyszczególniono informację, że na kartonie słodyczy znajdują się autografy Ekipy.

- Dooti Donuts to marka ludzi młodych, kreatywnych i ciekawych świata, którzy nie podporządkowują się schematom i kreują własną rzeczywistość. Bliska współpraca z Ekipą pozwala nam w naturalny sposób przekazywać te wartości, a także realizować wyjątkowe projekty, które śledzi ogromna grupa fanów – mówi Konrad Wiktor, marketing manager w firmie Stokson.

Producent pączków zapewnia, że członkowie Ekipy byli obecni przy każdym etapie powstawania Donutów. Wszyscy przetestowali wiele wariantów smakowych, z których powstał jeden wspólny, zgodny z ich preferencjami. Zdaniem firmy, nowy donut jest w 100 proc. autorskim produktem youtuberów, którzy czuwali też nad warstwą wizualną.

Marka Dooti Donuts od pewnego czasu współpracuje z grupą influencerów. Produkty Stoksona pojawiły się m.in. w teledysku, który Ekipa nagrała wspólnie z Roksaną Węgiel. „Dooti Donuts była również sponsorem zeszłorocznego koncertu Ekipy w Krakowie, a obecnie jest głównym partnerem projektu Genzie, którego twórcą jest Karol „Friz” Wiśniewski” – czytamy w komunikacie spółki.

Donaty to również nie pierwszy produkt sygnowany nazwą Ekipy Fritza. W 2021 roku lody marki popularnych youtuberów stały się hitem sprzedaży. Na fali sukcesu pierwszego produktu spożywczego do sklepów trafiły napoje Ekipy. Zarówno lody, jak i napoje zostały wyprodukowane przez firmę Koral.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także