18.10.2021/17:12

Dostawa w 15 min. nawet podczas śnieżycy. Biedronka i Glovo oficjalne uruchomiły dark store’y. Jak wyglądają? Jak działają? [GALERIA ZDJĘĆ]

Biedronka i Glovo uruchomiły w ostatni piątek 14 minicentrów dystrybucyjnych (Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Poznań) pod nazwą BIEK, z których wspólnie dostarczać będą klientom zakupy w 15 min. Złożyliśmy wizytę  w placówce zlokalizowanej przy ul. Rodziewiczówny 1 w Warszawie. Portal wiadomoscihandlowe.pl odwiedził jeden z „ciemnych sklepów” Biedronki. Galeria zdjęć pokazuje jak mocno dark store różni się od tradycyjnego sklepu operatora.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • nie polecam nie polecam 21.10.2021

    ależ nikt Cię nie zmusza do zakupów w Biedronce, a jeżeli myślisz że w Biedronce jest mniej koncentratu Coca-Coli, albo mniej alpejskiego mleka wydojonego przez świstaka w fioletowych czekoladach niż w innych sklepach.. to nikt Cie nie zmusza do kupowania w Biedronce.

  • nie polecam 19.10.2021

    Naprawdę super zamawiać sobie wybrane marnej jakości produkty własne z Biedronki niszcząc swoje zdrowie, marnując środki wydane na marne produkty... Nawet inne kupione oryginalne produkty w Biedronce okazują się podejrzane, gorsze niż kupując w innym miejscu - nie jedna osoba to dostrzegła, ja też jak to sprawdziłem niekiedy... Zatem mnie to nie przekonuje gdyż chce kupić produkt w miarę dobrej jakości, dobry, aby też smakował - Biedronka jest tego zaprzeczeniem! Trzeba być głupim, lub zdesperowanym aby kupić marne produkty z Biedronki - ludzie opanujcie się nie słuchając tych pazernych, oszukujących was ludzi zarządzających siecią sklepów Biedronka!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także