03.11.2019/22:54

Douglas rusza z platformą marketplace i programem dla dostawców. Projekt ruszy także w Polsce?

Sieć perfumerii Douglas wprowadziła ekskluzywny program dla partnerów biznesowych, uruchamiając równocześnie pierwszą w Europie platformę typu marketplace dla produktów kosmetycznych. Program rusza w Niemczech i będzie sukcesywnie wdrażany na kolejne międzynarodowe rynki, na których działa sieć Douglas.

Dzięki temu rozwiązaniu Douglas poszerzy w sklepie internetowym asortyment około 50 000 najwyższej jakości produktów o marki wybranych partnerów. Ponadto około 20 innych partnerów przygotowuje się do sprzedaży swoich produktów za pośrednictwem sklepu internetowego Douglas w Niemczech.

Jednocześnie Douglas prowadzi również negocjacje z kolejnymi 100 potencjalnymi partnerami. Partnerzy programu są starannie wyselekcjonowani i muszą spełniać wysokie standardy jakości.

- Gospodarka oparta o platformy sprzedażowe to model biznesowy przyszłości. Uruchamiając nasz program partnerski i platformę typu marketplace wchodzimy w decydującą fazę transformacji cyfrowej naszej firmy. Douglas staje się platformą, która pozwali nam z powodzeniem umocnić naszą pozycję jako lidera branży kosmetycznej - mówi Tina Müller, CEO Grupy Douglas.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • I.tomaska 08.11.2019

    Ostatnio wprowadziłam program sprzedażowy z (fragment komentarza niezgodny z regulaminem forum) w firmie, jak dotychczas nieźle działa

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.