30.09.2020/11:09

Drogerie Jasmin, PGD Polska i zarząd firm nagrodzone za przedsiębiorczość

Drogerie Jasmin oraz firma PGD Polska zostały nagrodzone tytułem „Firmy godnej polecenia” oraz jako „Wiarygodny partner w biznesie”.  Marzena Gradecka, Teresa Stachnio oraz Marcin Bartoszyński, zasiadający w zarządzie firmy, otrzymali tytuł „Lidera Przedsiębiorczości 2020”.

29 września br. w auli Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu odbyła się gala wręczenia nagród „Firma godna polecenia”, „Wiarygodny partner w biznesie” oraz „Lider przedsiębiorczości” . Nagrody przyznają Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan, Rada Pracodawców Lewiatan, Rada Programowa Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu oraz Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji. Patronem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie.  

W tegorocznej edycji konkursu na podium stanęło 17 firm z różnych branż. Z branży kosmetycznej wyróżnione zostały PGD Polska oraz sieć Drogerie Jasmin tytułami „Firmy godnej polecenia”  oraz jako „Wiarygodny partner w biznesie”.

Tytuł „Lidera Przedsiębiorczości 2020” za efektywność w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wzorcowe zarządzanie przedsiębiorstwem, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu, a w szczególności za zdobycie opinii firmy zdecydowanie godnej polecenia i wiarygodnego partnera w biznesie otrzymali:

Marzena Gradecka – współwłaściciel PGD Polska i prezes zarządu spółki Drogerie Jasmin

Teresa Stachnio – wiceprezes zarządu spółki  Drogerie Jasmin, od lat związana z grupą PGD Polska   

Marcin Bartoszyński – wiceprezes zarządu spółki Drogerie Jasmin i dyrektor pionu kosmetycznego PGD Polska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także