03.10.2020/09:10

Obniżka cen i limitowanie papieru toaletowego w Biedronce. Grozi nam drugi lockdown?

Papier toaletowy stał się symbolem marcowych zakupów przed lockdownem polskiej gospodarki. Teraz w ofercie Biedronki znajdziemy papier toaletowy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – informuje serwis lublin.se.pl

Za jedną rolkę papieru toaletowego marki własnej Biedronki zapłacimy około 56 groszy. Oferta dostępna jest jedynie dla posiadaczy karty Moja Biedronka w dniach 2 – 3 października. Limit na jedną kartę wynosi 2 opakowania.

W czasie lockdownu papier toaletowy stał się towarem pierwszej potrzeby nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Przypominjmy, że Woolworth, największa sieć supermarketów w Australii, wprowadziła w marcu racjonowanie papieru toaletowego. Było to konsekwencją masowego wykupywania z obawy przed koronawirusem, co spowodowało wyczerpanie zapasów. 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także