07.04.2020/16:49

Duża sieć handlowa włączyła się do akcji pomocy dla potrzebujących

Ingka Centres przekaże potrzebującym tysiąc świątecznych koszyków. Wielkanocne paczki, przygotowane w ramach inicjatywy #WSPIERAJMYSIĘ trafią do mieszkańców Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Gdańska oraz Lublina.

Do akcji włączyło się pięć centrów handlowych należących do Ingka Centres: warszawski Wola Park, wrocławska Aleja Bielany, Port Łódź, Park Handlowy Matarnia w Gdańsku, SKENDE Shopping w Lublinie. Dzięki ich wspólnym wysiłkom zapełnią się świąteczne stoły w tysiącu domach w całej Polsce.

O pomoc w dotarciu do potrzebujących organizatorzy poprosili największą organizację dobroczynną w kraju – Caritas Polska. Dzięki akcjom zainicjowanym przez Caritas, w odpowiedzi na rosnące zagrożenie COVID-19, osoby wymagające szczególnej troski regularnie otrzymują niezbędną pomoc.

W wielkanocnych paczkach, poza podstawowymi produktami żywnościowymi (takimi jak: herbata, owoce, kasze, żurek, babka wielkanocna), znajdą się także dekoracje wielkanocne, pozwalające poczuć miły, świąteczny nastrój.

Wspierając inicjatywę Centrów Handlowych, w miastach gdzie są zlokalizowane sklepy IKEA, pracownicy IKEA Food również postanowili włączyć się w akcję, przekazując na ten cel szwedzkie smakołyki do blisko 1000 osób.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.