03.08.2018/09:25

Duże rodziny skorzystają z niższych cen w Lidlu

Lidl i Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej przedłużyły współpracę w ramach Karty Dużej Rodziny. Program będzie obowiązywał do końca lipca 2019 r.

W ramach programu kupujący w Lidlu otrzymają 10 proc. zniżki na produkty i artykuły szkolne. Promocja będzie obowiązywać od 1 sierpnia do 30 września. 

– Przygotowania do roku szkolnego to dla rodziców duży wydatek – zwłaszcza dla tych posiadających kilkoro dzieci w wieku szkolnym. Plecaki, tornistry, przybory do pisania, zeszyty, piórniki to tylko niektóre z produktów jakie są niezbędne w tornistrze każdego ucznia. Dlatego pierwsze zniżki dla posiadaczy Karty będzie można zrealizować w Lidlu już w sierpniu m.in. na wyprawkę szkolną. Cieszymy się, że Lidl ponownie może wspierać rodziny wielodzietne i być partnerem programu – podkreśla Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.