12.09.2022/09:00

Dynamiczny rebranding - nowa sieć sklepów rolniczo-technicznych Powered by Kramp się rozrasta!

Machina rozwijająca nowy koncept sklepów Powered by Kramp przyspieszyła w ostatnich dwóch miesiącach. W środę, 7 września 5 sklepów franczyzowych Grene zdecydowało się na rebranding. Już wkrótce w Kłódce, Biskupcu, Radzyniu Chełmińskim, Karczemkach i Wojanowie rolnicy odwiedzą nowe punkty Powered by Kramp (PBK).

1 dzień – 5 decyzji o rebrandingu

Państwo Barbara i Rafał Kociszewscy są związani z marką Grene od początku istnienia tej franczyzy w Polsce. Już w 2012 r. otworzyli punkt pod szyldem Grene w Kłódce i na tym nie poprzestali. Kiedy, w 2016 r. firma Kramp ogłosiła transformację sklepów własnych do franczyzy, chcąc umocnić swoją pozycję na rynku lokalnym, Państwo Kociszewscy zdecydowali się na transfer Grene w Radzyniu Chełmińskim. Kolejną inwestycją był sklep Grene w Biskupcu. W 2022 r. uznali, że czas odświeżyć swoje trzy punkty handlowe i otworzyć się na to, co nowe i bardzo postępowe. Przekonały ich do tego partnerskie warunki przejścia na PBK i duża szansa rozwoju przedsiębiorstwa.

Tego samego wrześniowego dnia umowę rebrandingową na Powered by Kramp podpisali Pani Katarzyna Roszkowska i Pan Zbigniew Roszkowski. W niedługim czasie ich dwa sklepy: Grene Wojanowo i Grene Karczemki w województwie pomorskim dołączą do sieci Powered by Kramp.

   

Aktywny rozwój nowej sieci

Kramp, znany na rynku największy dostawca części zamiennych dla rolnictwa ogłosił na forum nowy format specjalistycznych sklepów,  w maju 2022 r. Od maja, do tej pory zostało już podpisanych 8 umów rebrandingowych. Poza wymienionymi wyżej punktami do rodziny Powered by Kramp dołączyły Grene Lipno, Grene Olesno i Grene Kluczbork. A 30 sierpnia miało miejsce otwarcie pierwszego sklepu Powered by Kramp w Polsce. Państwo Stańczak postanowili otworzyć swój pierwszy w życiu sklep w Gostyninie, w województwie mazowieckim, decydując się na partnerstwo w ramach PBK. 250 – metrowy sklep z samoobsługową salą sprzedażową gości klientów z okolicy już od dwóch tygodni.

   

Co dalej z marką Grene?

Istniejące sklepy Grene będą nadal funkcjonować, ale ich właściciele – franczyzobiorcy mają możliwość transformacji sklepu na Powered by Kramp. W ramach PBK klienci mogą podjąć współpracę z Kramp, jako Partner lub Dealer. PBK Partner to bardziej zaawansowana forma prowadzenia placówki z elastycznymi formami finansowania i programem motywacyjnym, który premiuje zaangażowanie Partnerów poprzez bonusy. Kramp rozpoczął również budowę 5 flagowych obiektów - sklepów pokazowych w Polsce. Wszystkie podjęte działania mają doprowadzić do stworzenia silnej struktury sklepów detalicznych, zorientowanych w pełni na potrzeby klientów. Gdzie zostaną zlokalizowane centra rolnicze i nowe sklepy PBK? Firma Kramp informuje o tym na bieżąco. Więcej na https://www.poweredbykramp.pl/

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także