02.03.2017/10:06

Dzika przygoda w Biedronce. Dyskonter rusza z nową akcją lojalnościową

W sklepach Biedronka startuje nowa akcja lojalnościowa pod nazwą "Przygotuj się na dziką przygodę". Klienci dyskontera w zamian za punkty zbierane na karcie Moja Biedronka staną przed szansą wygrania m.in. rodzinnej wycieczki do "najciekawszych zoo na świecie".

Nowa akcja lojalnościowa Biedronki prowadzona będzie do 19 marca włącznie. W okresie trwania akcji klienci za każde wydane 40 zł otrzymywać będą 1 punkt, zapisywany na karcie Moja Biedronka. Każdy klient sieci, który zbierze we wspomnianym terminie co najmniej 10 punktów na jednej karcie, uprawniony będzie do włączenia się do gry o wycieczkę i inne nagrody.

"Dzika przygoda" będzie trzecią dużą akcją lojalnościową powiązaną z kartą Moja Biedronka przeprowadzaną przez lidera rynku detalicznego w Polsce. Wcześniej klienci sieci zdobywać mogli maskotki, naklejki i karty tzw. świeżaków w ramach akcji "Gang Świeżaków" i "Gang Świeżaków Świątecznie".

Akcja "Dzika przygoda" zapowiadana była przez Biedronkę już od pierwszych dni lutego, jednak dotychczas jej szczegółów nie ujawniano. W teaserowym spocie z kampanii wystąpiła Krystyna Czubówna.

Karta Moja Biedronka wprowadzona została do portugalskiej sieci pod koniec sierpnia 2016 r. Od tamtej pory jest ona nieustannie rozwijana. Oprócz dwóch (teraz już trzech) dużych akcji lojalnościowych, Biedronka oferuje klientom posiadającym kartę zniżki na część asortymentu. Co jakiś czas sieć pozwala także klientom niezadowolonym z zakupu wybranych produktów pod marką własną Biedronki na zwrot kosztów zakupu.

Dodaj komentarz

3 komentarze

 • kotek 04.03.2017

  Już jest marzec więc w ciągu 2 tygodni trzeba wydać tam 400 zł :)

 • magda 02.03.2017

  ha ha ha ha ha ha ha ha ha

 • s. 02.03.2017

  A zaległych świeżaków jak nie było tak nie ma.

  Ale ogólnie jestem zadowolony z zakupów w Biedrze.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.