15.05.2020/16:15

E-blitzkrieg sieci Żabka. Już 300 sklepów sieci obsługuje usługi Click&Collect i Home Delivery

Już około 300 sklepów sieci Żabka oferuje usługi Click&Collect i Home Delivery, dzięki którym klienci mogą zamówić zakupy przez internet a następnie odebrać je w sklepie lub zamówić z opcją dostawy do domu. Największa sieć convenience mocno rozwija e-commerce i zapowiada, że będzie kontynuowała ten proces.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • PL 20.05.2020

  Eisernes Kreuz dla autora tytułu artykułu

 • Olek 18.05.2020

  Są granice jednak w używaniu hasła blitzkrieg i nawiązywanie nieprzypadkowe do tego
  Żenujące..

 • Olla 17.05.2020

  1.Żabki na tzw boksach kasowych mają mało miejsca pomiędzy ladą a regałem z alkoholem jest mniej niż 1,5 metra. Trzeba robić hot dogi, lotto, nabić produkty klientowi a tu paczki leżą . Gdzie miejsce na zamówienia z "deliverki" ? Już nie raz dosyłano nam po 15 paczek z poczty w tym 1 metr szerokości. Potykam się o te paczki.Nie mogę trzymać tego na zapleczu , bo jak pójdę po taką paczkę to ktoś może wyjść z zakupami bez płacenia. Jak nabiję sobie guza to piszę.źle zaprojektowany sklep, niezgodnie z bhp, nie mam przejścia, warunków do pracy, za dużo zadań , jestem jedna sama a podwyżki brak. Zadania: haccap, sprawdzanie dat, reklamacje, ceny, pz i wz, dokladanie towaru, planogramy, promocje jednodniowe _ ekspozycja i inne wyżej wymienione.

 • Karolina 16.05.2020

  Chcecie chyba wykończyć pracowników którzy i tak pracują jak mało kto by wytrzymał dlatego taka rotacja niestety ciężka praca w żabce każdy to wie kto pracuje.

 • Steve 16.05.2020

  Słowo blitzkriege ma niestety negatywne brzmienie boję się co będzie później, ostateczne rozwiązanie barbarosa czy wojna totalna?

 • Jula 15.05.2020

  Jeszcze masaże dla klientów wprowadzić i to wszystko niech zrobi jedna ekspedientka która pracuje na jednej zmianie to jest chore

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.