14.11.2018/12:14

E-księgarnia TaniaKsiazka.pl rozwija sieć punktów odbioru przesyłek

Księgarnia internetowa Tania Książka uruchomiła pierwszy punkt odbioru przesyłek w Warszawie. Firma ma już punkty odbioru w kilku miastach i planuje rozbudowę sieci.

Jednym z najważniejszych powodów, dla których kupujemy przez Internet jest cena, zwykle niższa od ceny tego samego produktu w sklepie stacjonarnym. Jednak kupując w sieci trzeba się często liczyć z dodatkową opłatą za dostawę, z której e-sklepy rezygnują dopiero przy zamówieniach powyżej określonej kwoty.

– W sytuacji, gdy zamawiamy produkty za mniejszą kwotę, musimy liczyć się z doliczeniem opłaty za wysyłkę. Dla zdecydowanej większości konsumentów to normalna i akceptowalna praktyka. Ale my chcemy pójść o krok dalej. Postanowiliśmy rozwijać naszą sieć punktów odbioru osobistego, w których niezależnie od wartości zamówienia klienci mogą zawsze za darmo odbierać swoje zakupy – mówi Łukasz Kierus, założyciel księgarni TaniaKsiazka.pl.

E-księgarnia chce szybko rozwijać usługę lcick&collect. Na przełomie października i listopada firma oficjalnie uruchomiła pierwszy taki punkt w Warszawie. Planowane są kolejne.

– Zainteresowanie przekroczyło nasze wstępne przewidywania. W ciągu kilku pierwszych dni listopada z odbioru osobistego skorzystało ponad 1000 osób. To najlepszy dowód na to, że działanie takich miejsc ma sens i warto je rozwijać w przyszłości – dodaje Łukasz Kierus.

Dotychczas zamówienia złożone w księgarni TaniaKsiazka.pl mogli odbierać osobiście w swoich miastach klienci z Białegostoku, Ełku, Suwałk oraz z Grajewa. Księgarnia, zachęcona sukcesem punktu w Warszawie, planuje otwarcie kolejnych - m.in w Częstochowie oraz jeszcze jednego na terenie Warszawy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.