08.01.2019/13:58

E.Leclerc obniża ceny 4600 marek własnych

4600 produktów marki Repère, czyli francuskiej marki własnej E.Leclerc przez cały 2019 rok będzie miało obniżone ceny. Jak deklarują przedstawiciele sieci, to element pomocy Francuzom przy "walce o zwiększenie siły nabywczej".

Decyzja E.Leclerc obejmuje produkty spożywcze, produkty gospodarstwa domowego i produkty higieniczne, z wyjątkiem produktów pochodzenia rolniczego oraz rybołówstwa i akwakultury.

Jak tłumaczą przedstawiciele sieci, w ten sposób nie tylko pomaga się Francuzom, ale także nie uderza się w działalność lokalnych producentów - bo obniżki cen nie idą w parze z niższymi cenami zakupów towarów.

Obniżki cen dotyczą 4600 towarów dostępnych w 681 sklepach E.Leclerc.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Bel 09.01.2019

    Czyli jeżeli dobrze rozumiem to obniża ceny we Francji.
    Ciekawe jak z cenami w Polsce. Pewnie w ramach pomocy i solidarności z biednymi Francuzami wzrosną w naszym kraju żeby firma mogła sobie gdzieś powetować straty :P

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.