15.09.2016/13:48

E.Leclerc testuje polskich sklepach kasy samoobsługowe

Grupa E.Leclerc wprowadziła do polskich sklepów w ramach testów kasy samoobsługowe. Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl obecnie działają one w kilku placówkach sieci.

Testy kas samoobsługowych w sklepach E.Leclerc wypadły na tyle pomyślnie, że firma zdecydowała o dalszym rozwoju projektu. Krzysztof Gajewski, członek zarządu Grupy E.Leclerc Polska zapowiedział, że projekt będzie kontynuowany i w przyszłości kasy samoobsługowe pojawią się w większości sklepów francuskiej sieci w Polsce.

Krzysztof Gajewski podkreślił, że E.Leclerc systematycznie pracuje nad rozwiązaniami, które mają sprawić, że zakupy w sklepach sieci będą coraz szybsze, bardziej wygodne i przyjemne.

E.Leclerc to europejska sieć zrzeszająca niezależnych handlowców prowadzących pod wspólnym szyldem ponad 500 sklepów wielkopowierzchniowych we Francji i innych krajach europejskich. W roku 2013 sieć E.Leclerc osiągnęła w Polsce obroty w wysokości 2,749 mld zł. Obecnie zatrudnia ok. 4700 pracowników w 43 sklepach znajdujących się w 39 miastach na terenie 16 województw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.