22.06.2021/09:55

E.Leclerc w miejsce Tesco w Świdnicy

Firma Pergranso złożyła do UOKiK wniosek w sprawie przejęcia część mienia firmy Topaz Jewel. Chodzi o działkę, na której stoi sklep Tesco w Świdnicy.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Agnieszka 24.07.2021

    Dziękujemy za Tesco w Świdnicy bardzo nam przykro że fajny sklep zniknął z naszego miasta z przyjemnością przychodzilismy do tego sklepu na zakupy i do bistro na obiad będzie nowy sklep mamy nadzieje że podobne produkty będą w sprzedaży i będzie bistro otwarte poczekamy zobaczymy (jak bistro nie będzie nie przyjdziemy na zakupy )

  • Włocławianie 22.06.2021

    Czekamy na przejęcie hipermarketu TESCO we Włocławku przez hipermarket sieci E.Leclerc. Liczymy, że nie tylko na modernizację hipermarketu, rozbudowę o pasaż handlowy, lecz także, na budowę stacji paliw, którą zmieni rynek paliw w naszym mieście, obniży ceny i przyczyni się do lepszej konkurencji.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także