12.09.2016/15:17

E.Leclerc wprowadza do sklepów koncept koktajl baru Zielony Zakątek

W hipermarkecie E.Leclerc w Kielcach od czerwca br. wydzielona jest na sali sprzedaży specjalna strefa o nazwie Zielony Zakątek. Klienci sklepu w tym miejscu mogą nabyć soki, koktajle oraz smoothies - do wypicia na miejscu bądź na wynos.

W ofercie Zielonego Zakątka E.Leclerc znajduje się 10 wariantów koktajli oraz siedem typów orzeźwiających smoothies. Napoje przyrządzane są na miejscu, bezpośrednio przy kliencie, ze świeżych warzyw i owoców.

Jeśli testy Zielonego Zakątka okażą się owocne, spodziewać należy się wdrożenia konceptu w kolejnych hipermarketach E.Leclerc w Polsce. Tych jest w naszym kraju 43, na terenie 39 miast. Obecna w Polsce od 1995 r. sieć E.Leclerc zatrudnia w naszym kraju 4,7 tys. pracowników, a jej obroty w 2015 r. wyniosły ok. 2,73 mld zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.