13.10.2016/11:42

E.Leclerc wprowadza nowe usługi i udogodnienia dla klientów

Sieć E.Leclerc rozwija ofertę usług skierowanych do swoich klientów. W sklepie francuskiej sieci zlokalizowanym w Centrum Handlowym Tomasza Zana w Lublinie pojawiły się takie nowości, jak fakturomat i fotoserwis. Oprócz tego klienci placówki skorzystają z nowych, specjalnych rodzinnych miejsc parkingowych.

W fakturomacie klienci E.Leclerc w kilka sekund wydrukować będą mogli fakturę na podstawie paragonu. Z kolei w serwisie fotograficznym, oprócz samodzielnego wydrukowania fotografii, zamówić będą mogli również wydruk zdjęć na przedmiotach takich, jak koszulki, kubki, czy kalendarze.

W lubelskim sklepie E.Leclerc, w Punkcie Obsługi Klienta, w ostatnich tygodniach zamontowany został również defibrylator. Wybrani pracownicy placówki odbyli natomiast dodatkowe, specjalistyczne szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy, a także z obsługi nowego sprzętu.

Dla klientów E.Leclerc przygotowano także osiem specjalnych miejsc parkingowych - szerokich, położonych blisko wejścia do sklepu, w zadaszonej przestrzeni. To ukłon w kierunku przyjeżdżających na zakupy kobiet w ciąży oraz rodzin.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.