Elektroniczne paragony już za rok. Co e-paragon oznacza dla handlowców i sieci handlowych
Papierowe paragony do przeżytek. Resort finansów wprowadzi więc e-paragony. W sklepie nie dostaniemy już papierowego dowodu zakupu. Zamiast tego na nasze konto bankowe trafi e-potwierdzenie, do bankowości elektronicznej czy aplikacji. I to nie tylko w przypadku transakcji przez internet czy kartą. Pierwszy e-paragon możemy otrzymać już za rok. Pomoże się nam odchudzić czy kontrolować wydatki. Skorzysta też Ministerstwo Finansów, któremu łatwiej będzie złapać niepłacących podatki.
Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.
Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus
Posiadasz subskrybcję? Zaloguj się.
-
Dostęp 30 dni19.99 zł - 30 dni
-
Prenumerata roczna WH Plus399.99 zł - 365 dni
- Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
- Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
- Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
- 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
- Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
- Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
- Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
- Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
9 komentarzy
-
26.09.2016
kolejny dobry pomysl. Ludzie wyjda na ulice, bo takiego zamachu na nasza prywatnosc nie było od ACTA! Dokladnie sprawdzcie co wiceminister Rozwoju mowi. W kilku wywiadach wspomina o analizie tych danych... powstanie mega duza baza marketingowa, a ja w niej nie chce byc!
-
19.09.2016
nie podoba mi się taka działalność, która zmierza do wyciągnięcia informacji o naszych indywidualnych preferencjach pod płaszczykiem wyższego dobra. Kto się da na to jeszcze nabrać? Chyba nikt!
-
19.09.2016
Już i tak inwigilacja działa przez FB i inne tego typu portale, to może jeszcze w inny sposób sprawdzić co ci ludzie sobą reprezentują, ile palą, piją i ile kondonów zużywają przynajmniej będzie wiadomo jaka jest szansa na wielodzietność w przyszłości i 500+
-
19.09.2016
Wszyscy szukają pieniędzy nawet rząd. A oni to już mają ogromne wydatki. Więc wymyślą co jeszcze można opodatkować. A informacje na temat co się sprzedaje najlepiej będą mieli w zasięgu ręki - najprostszy sposób to obciążyć kosztami innych.
-
19.09.2016
Czyli wszędzie internet i internet. Teraz kiedy młodzież i tak przesiaduje przy komputerach non stop zamiast biegac za piłką albo spotkać się na spacerze jeszcze pozostałych posadzić przy nich. Chyba komuś zależy żeby sprzęt komputerowy się lepiej sprzedawał, bo każdy będzie musiał mieć swój. Nie sądzę żeby ktoś z młodych dopuścił do komputera swojego "starego"
-
19.09.2016
szkoda ze nikt nie mysli o straszej czesci spoleczenstwa... przeciez nie wszyscy sa mlodzi i wiedza jak korzystac z roznych nowosci technologicznych
-
19.09.2016
ja tam nie widzę plusów. raczej uzależnienie od internetu. i po co mi sprawdzanie na koncie albo drukowanie paragonu za bułki? no paranoja!
-
18.09.2016
Zamiast wspierac male przedsiebiorstwa to jeszcze bardziej je obciazamy, wiekszosc malych sklepikow i kioskow upadnie bo przedsiebiorcow najzwyczajniej w swiecie nie stac zeby zagwarantowac internet i sprzet ktory bedzie wymagany
-
14.09.2016
a jeśli nie mam komórki\internetu? np. osoby starsze? to co nie zrobię zakupów? a jeśli nie chcą podawać takich danych? paranoja! pomysł bardzo nietrafiony.
3