21.11.2016/09:18

eCarrefour.pl korzysta z danych firmy Brandbank

Niemal miesiąc temu, sieć Carrefour uruchomiła sprzedaż artykułów spożywczych w swoim sklepie internetowym. Wszystkie zdjęcia oraz dane o produktach z tej kategorii pochodzą z Biblioteki Brandbank.

Sklep eCarrefour.pl działa od grudnia 2015 roku jednak do niedawna oferował tylko produkty non-food. Pod koniec października oferta sklepu została rozszerzona o asortyment FMCG. Sprzedaż online realizowana jest obecnie w prawobrzeżnej części Warszawy, ale zasięg e-sklepu szybko rośnie i niebawem obejmie całą stolicę, a następnie kolejne duże i mniejsze miasta. W sprzedaży internetowej, zgodnie z zapowiedzią sklepu, znajdzie się około 4500 artykułów przemysłowych oraz 12000 produktów spożywczych. Dla wszystkich towarów FMCG zdjęcia oraz pełne opisy produktowe dostarcza firma Brandbank.

Brandbank w chwili obecnej dostarcza dane do kilku projektów realizowanych przez sieć Carrefour. Najważniejsze z nich to wspomniany sklep internetowy, aplikacja mobilna oraz katalog GDSN, służący do wymiany danych B2B, B2C i danych logistycznych pomiędzy siecią, a producentami. Tylko w tych projektach Brandbank współpracuje z ponad 500 producentami krajowymi oraz międzynarodowymi korporacjami. W sumie firma oferuje dane produktowe niemal 1000 dostawców.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.