26.09.2020/17:44

Tesco sprzedało trzy działki ze sklepami w Poznaniu, Krakowie i Łodzi. Co wybuduje na nich Echo?

W pierwszym półroczu Echo Investment zabezpieczyło umowami przedwstępnymi zakup od grupy Tesco trzech doskonale zlokalizowanych nieruchomości z centrami handlowymi pierwszej generacji. Na działkach położonych w Poznaniu, Łodzi i Krakowie może powstać łącznie ok. 240 tys. mkw. powierzchni mieszkaniowej, a także biurowej i handlowo-usługowej. Obecnie trwają wstępne prace projektowe i analityczne dotyczące przyszłego zagospodarowania każdego z tych terenów.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Gość 28.09.2020

  Ogólnie temat mocno odgrzewany. Chyba WH nie mają innych tematów a szkoda, bo dużo się dzieje. Kilka sieci zamyka systematycznie sklepy. Sprzedaż we wrześniu poza elektroniką jest na dramatycznym poziomie, 2 weekendy z kuponami rabatowymi, które w ubiegłych latach napędzały handel teraz zakończyły się klapą. Wrzesień najgorszy od lat i najgorszy od lockdownu. A wszystko to przed nawrotem pandemii. Co ciekawe, wynajmujący inaczej podchodzą do renegocjacji umów a przy nowych idą na daleko posunięte ustępstwa

 • poznaniak84 27.09.2020

  Coś mi tu nie pasuje! Niedawno był komunikat prasowy, że poznański hipermarket Tesco przy ul. Opieńskiego przejmie Kaufland. UOKiK wydawał na to specjalną zgodę. Drugi Kaufland powstanie w miejscu Tesco przy ul. Mrągowskiej w Poznaniu. Jak to się ma do informacji o budowie mieszkań przez Echo Investment???

 • A inne? 26.09.2020

  Co z niesprzedanymi sklepami Tesco? Do kiedy Tesco będzie w Polsce?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także