05.12.2018/09:00

Ekspansja polskiego producenta sushi

Sushi Factory intensyfikuje zagraniczną ekspansję. Po rynku węgierskim, zestawy Sushi4You pojawiają się w znanych niemieckich marketach. Działanie rozpoczęło także nowo założone biuro Sushi Factory w Anglii.

Sushi Factory to polskie przedsiębiorstwo, które pojawiło się na rynku w 2015 roku. Zadebiutowało kilkoma zestawami sushi na tackach, dostępnymi pod marką Sushi4You. W ciągu zaledwie 3 lat spółka rozwinęła się od niewielkiej fabryki do wartego kilkadziesiąt milionów złotych przedsiębiorstwa, które w swojej ofercie ma nie tylko sushi, ale także inne gotowe dania kuchni azjatyckiej, jak m.in. kanapki Wrap4You czy przysmaki Ready4You i Asia4You.

Obecnie produkty Sushi Factory można znaleźć w większości marketów na polskim rynku. Firma od kilku miesięcy prowadzi intensywne rozmowy także z zagranicznymi sieciami. Od 2017 roku wybrane zestawy Sushi4You dostępne są w znanej, francuskiej sieci hipermarketów na Węgrzech. Z kolei od września br. marka pojawiła się z nowymi zestawami - Sushi4You Yamato i Sushi4You Takashi – w pięciu centrach dystrybucyjnych niemieckiej sieci supermarketów.

– Od kilku tygodni budujemy swoją pozycję w Anglii. To rynek o bardzo dużym potencjale, który jest otwarty na polską jakość. Nasze angielskie biuro działa bardzo prężnie, pierwsze zamówienia do tamtejszej, ogólnokrajowej hurtowni będziemy wysyłać jeszcze w tym kwartale – dodaje Anna Tubacka.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • stef 06.12.2018

    nie myślalem że ktoś to je....

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.