19.02.2020/14:12

Ekspansja Unimot na Ukrainie. Ruszyła 6. stacja paliw sieci Avia

Dzięki współpracy ze swoim lokalnym partnerem firmą Glusco, spółka Unimot otworzyła kolejną stację paliw Avia na terenie Ukrainy. To już 6. obiekt tej marki w Ukrainie i 3. w obwodzie kijowskim. Nowa stacja jest doskonale zlokalizowana przy drodze ekspresowej z Kijowa do międzynarodowego lotniska Boryspol na wysokości węzła Szczasływe.

Nowa stacja Avia charakteryzuje się ciekawą architekturą, gdyż zaopatrzona jest w nowoczesną okrągłą wiatę paliwową zamiast tradycyjnej prostokątnej, dzięki czemu wyróżnia się na tle innych stacji. Obiekt oferuje także 5 stanowisk tankowania takich paliw jak PB92, PB95, tradycyjny olej napędowy, benzynę premium Avia GOLD 95 oraz gaz LPG. Uzupełnieniem paliwowej oferty stacji jest sklep o powierzchni 60 metrów kwadratowych, na terenie którego serwowane są ciepłe przekąski oraz kawa z kącika kawowego Esenso Cafe.

– Cieszę się, że udało nam się uruchomić kolejną stację Avia w Ukrainie i to kolejną z tym samym partnerem biznesowym. To potwierdza, że marka Avia została dobrze przyjęta na tym rynku. Pojawianie się kolejnej stacji Avia jest także dobrą prognozą realizacji naszego celu na rok 2020, który zakłada około 30 stacji naszej sieci w tym kraju – mówi Robert Nowek, dyrektor zarządzający siecią Avia w Polsce i na Ukrainie.

Unimot SA jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, specjalizującą się w obrocie olejem napędowym (ON), biopaliwami (BIO), gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym, energią elektryczną oraz produktami asfaltowymi. Firma tworzy, także na zasadach franczyzy, sieć stacji paliw pod marką Avia i zaopatruje w paliwa płynne i gazowe takie sektory jak transport, logistyka, usługi, rolnictwo i przemysł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.