20.03.2020/23:16

Eksperci: Bez odpowiednich przepisów dojdzie w handlu do fali bankructw na niespotykaną dotąd skalę

Zapowiedziane 18 marca 2020 r. założenia programu „Tarczy Antykryzysowej” są niewystarczające dla przedsiębiorców handlowych i usługowych oraz właścicieli centrów handlowych w Polsce - oceniają eksperci Retail Institute.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
 • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
 • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Odpływ 21.03.2020

  Zwyczajnie rynek oczyści się że słabych podmiotów gospodarczych i ustąpi nowym. Ot podstawy ekonomii. Podobnie w przyrodzie w czasie klęski suszy giną słabe osobniki, a w ich miejsce pojawiają się nowe. Po co zaburzać ten naturalny cykl fluktuacji?

 • romdavis 21.03.2020

  to wszystko ciekawie brzmi, cos jak "science fiction" a w realu jest perfekt przepisem na katastrofe jakiej swiadkami nie bylismy dotad od ponad 100 lat a moze nawet nigdy.
  To wszystko zmierza w kierunku dawniej zapowiadanego przez osoby czy grupy analitykow specjalistow tzw GCR - RV, Globalny Reset - GCR - Globalny reset walut: Decydenci finansjera "The Alliance" zastosuje określoną formułę ilościową, aby ustalić ilość dostępnej waluty „w kraju”, która ma być zabezpieczona złotem w QFS - Kwantowy system finansowy, Wyniki formuły ustalą wartość godziwą aktywów każdego kraju w porównaniu do innego.

  RV - Revaluation: przeszacowanie jest obliczoną korektą w górę oficjalnego kursu wymiany w danym kraju względem wybranego poziomu bazowego, takiego jak stawki płac, cena złota lub obca waluta. W systemie o stałym kursie walutowym tylko rząd danego kraju, na przykład jego bank centralny, może zmienić oficjalną wartość waluty.
  Za takie info powinienem brac $$$$....

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.