19.05.2013/20:37

Eksperckie spotkanie dla detalistów w Poznaniu

W ramach 4. edycji programu „Tu mieszkam, tu kupuję” Makro Cash & Carry, organizator sieci Odido, prowadzi cykl „Konkurencyjność sklepu osiedlowego – jak ją zwiększyć?”, w ramach którego zaprasza detalistów do udziału w konferencji, która odbędzie się 21 maja w Poznaniu. W pierwszych dwóch spotkaniach, które odbyły się w Warszawie i Katowicach, wzięło udział kilkuset właścicieli sklepów. Dyskutowano na temat szans i zagrożeń dla handlu tradycyjnego w Polsce. CZYTAJ WIĘCEJ

W ramach poznańskiej konferencji prezenter Krzysztof Ibisz przedstawi oczekiwania klientów wobec sklepów osiedlowych. Maciej Kraus z firmy FernPartners omówi zaś zasady skutecznego budowania postrzegania cenowego. O merchandisingu uczestnikom konferencji opowie przedstawiciel firmy Mars, a o zarządzaniu przestrzenią sklepową ekspert A5 Creation. Wincor Nixdorf omówi zaś nowoczesne systemy kasowe. „Wiadomości Handlowe” są jednym z partnerów cyklu. Szczegóły i rejestracja na stronie www.konferencjedlahandlu.pl.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.