04.05.2020/14:34

Empik i Glovo uruchamiają pilotażowy program dostaw zamówień online

Grupa Empik we współpracy z firmą kurierską Glovo testują projekt e-commerce, w ramach którego zamówienia dokonane w sklepach sieci Papiernik by Empik, złożone za pośrednictwem aplikacji Glovo, zostaną dostarczone przez kuriera tej firmy logistycznej.

W ramach nowej usługi klienci mogą wybierać z oferty 700 produktów. Możliwe jest także skorzystanie z dodatkowej usługi pakowania i dostarczenia prezentu. Firmy zapewniają, że czas dostawy przesyłki nie przekroczy jednej godziny.

Sieć sklepów papierniczych Papernik by Empik to format funkcjonujący od końca stycznia 2018 r. Został wówczas otwarty pierwszy sklep na warszawskim Ursynowie. Druga placówka wystartowała miesiąc później, także w stolicy, w Miasteczku Wilanów.

W ubiegłym roku uruchomiono trzy kolejne sklepy. Obecnie jest ich 13, z czego sześć w Warszawie, po dwa w Gdańsku i Wrocławiu, po jednym w Krakowie, Legionowie i Piasecznie.

W ofercie sklepów Papiernik znajduje się niewiele książek – głównie nowości i książki dziecięce – za to placówki oferują szeroki wybór artykułów szkolnych, biurowych, papierniczych oraz "produktów kreatywnych" i zabawek dla dzieci.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.