28.05.2018/10:29

Empik otworzy sklep w koncepcie Future Store w galerii Silesia w Katowicach

Znany Katowiczanom już od 13 lat salon przejdzie gruntowny remont i będzie kolejnym Future Store w Polsce. Zmieni się cała architektura Empiku w Silesii i pojawią się technologiczne rozwiązania, które ułatwią klientom zakupy. Modernizacja będzie przeprowadzana etapami, by możliwie zminimalizować niedogodności.

Salon zostanie całkowicie zamknięty jedynie od 28 maja do 3 czerwca. Następnie klienci zostaną zaproszeni do przestrzeni pomniejszonej do ok. 200 mkw. Pozostała powierzchnia będzie w tym czasie intensywnie remontowana. Na początku października uda się odsłonić znaczną część zmodernizowanego sklepu, a pod koniec miesiąca nastąpi oficjalne otwarcie Future Store Empik.

Praktyczny i przyjemny – taki będzie nowy Empik w Silesii. W aranżacji będą dominować przyjazne kolory – będzie nowocześnie, designersko, ale też przytulnie. W ulubionym Empiku Katowiczan zniknie antresola, a pojawią się nowoczesne meble i praktyczne rozwiązania, jak poręczny system prezentacji produktów. Poszczególne działy będą rozmieszczone intuicyjnie, poruszanie się po salonie będzie znacznie łatwiejsze dzięki czytelnej nawigacji. Pojawi się jasny język kolorów, który ułatwi szybkie odnalezienie strefy nowości, bestsellerów czy produktów rekomendowanych przez Empik albo dostępnych tylko tu.

Co ważne, nowy salon będzie pełen innowacyjnych rozwiązań – połączy świat realny ze światem online. Wśród najważniejszych nowości pojawi się interaktywne urządze­nie multimedialne, które funkcjonuje jak personalny doradca każdego klienta. Ten wirtualny księgarz kompleksowo wyszukuje produkty, a następnie wyświetla mapę ze wskazówkami, jak do nich trafić. Tym, którzy szukają porady i inspiracji podpowie, jakie produkty kupić na prezenty. Będzie można również od razu zamówić produkt, którego w danym momencie nie znajdziemy na półce, z bezpłatną dostawą do wybranego salonu.

Po remoncie, na powierzchni blisko 1000 metrów kwadratowych będzie można skorzystać z szerokiej oferty produktów kultury i rozrywki oraz takich, które pomagają rozwijać pasje i zainteresowania. Klienci będą mogli wybierać wśród książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, poprzez artykuły artystyczno-kreatywne i papiernicze, zabawki edukacyjne po gry planszowe i puzzle oraz bilety na różnorodne wydarzenia kulturalne.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.