23.03.2020/09:38

Empik wycofuje pismo, w którym Zięba pisze o leczeniu koronawirusa wit. C. Poczta Polska nie widzi problemu

Empik to kolejna sieć, która zdecydowała się wycofać ze sprzedaży „Zdrowie bez leków”. Problemu w paramedycznych treściach miesięcznika nie widzi za to Poczta Polska.

Jak już pisaliśmy, po rewelacjach publikowanych w miesięczniku „Zdrowie bez leków”, na łamach którego Jerzy Zięba dzielił się sposobami na leczenie koronawirusa… witaminą C, Biedronka i Carrefour wycofały pismo ze sprzedaży. Allegro zdecydowało się zablokować wszystkie aukcje, na których sprzedawane są publikacje Zięby.

Teraz sprzedaż miesięcznika wstrzymały także salony Empik. Pismo nadal będzie jednak można kupić w placówkach Poczty Polskiej. O to, czy operator pocztowy planuje dalej sprzedawać miesięcznik promujący kontrowersyjne z punktu widzenia nauki tezy, zapytały Pocztę Polską wirtualnemedia.pl. Okazuje się, że firma nie zamierza wycofywać miesięcznika ze sprzedaży.

Jak tłumaczy, chce zachować różnorodność oferowanych klientom tytułów. „Jednocześnie informujemy, że Poczta Polska nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane na łamach kolportowanych periodyków, jak również nie cenzuruje poszczególnych pozycji wydawniczych” – zaznacza biuro prasowe.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • nakun 29.03.2020

    (komentarz niezgodny z regulaminem forum)

  • Wolność słowa 29.03.2020

    Brawo Poczta Polska.

  • Przestrzegający prawa... naturalnego. 24.03.2020

    Współczesna forma demo(N?)kracji pokazuje swoje realne oblicze. Precz z cenzurą opresyjnego systemu! Wolność myśli, wolność jednostki!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.