02.10.2020/20:44

Eobuwie.pl uruchomi wkrótce nowy zautomatyzowany magazyn

W Zielonej Górze trwają właśnie prace związane z budową trzeciego budynku, w ramach kompleksu magazynowego obsługującego zamówienia eobuwie.pl. W nowym obiekcie zastosowany zostanie nowoczesny system magazynowania z miejscem na 4,5 miliona par butów na czterech poziomach składowania oraz innowacyjnym centrum procesowania zwrotów.

Marcin Grzymkowski, CEO eobuwie.pl pochwalił się, że w przypadku tej inwestycji firma postawiła „na niemal pełną automatyzację”. - W naszej codziennej pracy pomogą nam roboty Magazino, które potrafią zbierać pojedyncze pudełka butów i transportować je w miejsce wysyłki oraz samodzielnie procesować zamówienia – skomentował szef eobuwie.pl.

Powierzchnia całej przestrzeni magazynowej będzie wynosić 15 tys. mkw. Uruchomienie inwestycji planowane jest na styczeń 2021.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także