19.05.2020/06:01

Eurocash Cash & Carry zebrało ponad 146 tys. litrów wody dla szpitali w całej Polsce

Eurocash Cash & Carry przygotowało akcję zakupową #PomaganiePrzezFakturowanie, aby zwiększyć bezpieczeństwo swoich pracowników oraz klientów podczas zakupów w hurtowniach Eurocash. Pracownicy hurtowni zachęcają właścicieli sklepów do wystawiania faktur w aplikacji mobilnej Eurocash Cash&Carry. Za każdą fakturę wystawioną w aplikacji, firma zapewnia zgrzewkę wody Aqua 1,5l w ramach wsparcia dla szpitali w całym kraju. Do 16 maja, dzięki akcji, zebranych już zostało ponad 146 tys. litrów wody.

- Akcję #PomaganiePrzezFakturowanie uruchomiliśmy, żeby dać szansę naszym klientom włączyć się w realną pomoc dla szpitali, którą prowadzimy już od kilku tygodni. Bardzo ważnym aspektem tej aktywności jest promowanie wśród właścicieli sklepów bezpiecznych i bezkontaktowych zakupów przez aplikację mobilną - mówi mówi Małgorzata Obrębska, Dyrektor Generalny Eurocash Cash & Carry.

- Zapewnienie bezpieczeństwa podczas zakupów jest dla nas priorytetowe. Kupowanie zaopatrzenia do sklepów w taki sposób skraca czas pobytu w hurtowni, a tym samym zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa oraz ułatwia pracę samym przedsiębiorcom. Woda będzie przekazywana do szpitali w tym miesiącu – dodaje Obrębska.

W akcji może wziąć udział każdy klient Eurocash Cash & Carry, który w czasie jej trwania wystawi fakturę na kwotę nie mniejszą niż 300 złotych netto za pośrednictwem aplikacji mobilnej Eurocash Cash & Carry. Obecnie w aplikacji zarejestrowanych jest prawie 12 tysięcy klientów.

Poza wodą przekazaną przez Eurocash Cash & Carry w wyniku akcji zakupowej, każda hurtownia dokłada swoją „cegiełkę” w postaci min. 400 litrów wody. To Hurtownie Eurocash Cash & Carry wskazują placówki, do których trafi zakupiona w ramach akcji woda Aqua 1,5l.

Akcja #PomaganiePrzezFakturowanie potrwa do końca maja 2020 r. Lista hurtowni biorących udział w akcji znajduje się na stronie www.hurtownie.eurocash.pl oraz w aplikacji mobilnej Eurocash Cash&Carry.

Akcja Eurocash Cash & Carry wpisuje się w szereg inicjatyw podejmowanych przez Grupę Eurocash w całym kraju, które mają na celu pomoc personelowi medycznemu walczącemu ze skutkami epidemii, a także konsumentom, szczególnie tym z grupy podwyższonego ryzyka, w ich codziennych zakupach. W tą pomoc zaangażowani są zarówno jednostki biznesowe Grupy, ich pracownicy, a także współpracujący Grupą przedsiębiorcy. Wśród nich są m.in. akcja „Zakupy dla Seniora 60+”, czy pomoc rzeczowa dla szpitali w całej Polsce, realizowana przez wszystkie 12 Centrów Dystrybucyjnych Eurocash Logistyka.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Gosc 20.05.2020

    Ta woda miniesmakuj. Z drugiej strony ta woda raczej nie maatestowzeby mogła być wykorzystywana w służbie zdrowia.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.